4 Ocak 2009 Pazar

Koçtaş'la Dekorasyonda Eğlence! ~ Fun at Decoration with Koctas!

Gazetelerin haftasonu verdikleri eklere, broşürlere bakmak her zaman keyifli olmuştur. Bugünün keyfi de Koçtaş broşürüydü, özellikle de aydınlatma ve dekorasyon bölümü.


Malum son 3-4 yılda önce duvar kağıtları tekrar moda oldu, sonra da sticker'lar ile tanıştık. Şimdi çocuk odaları için boy cetvelli olan sticker'lar bile var (Bkz. orta resim). Broşürde pembe çiçeklerle dairesel bir form oluşturan çok güzel bir sticker vardı ancak Koçtaş'ın internet sitesinden bu ürün kaldırılmış olduğu için burada yayınlayamıyorum. Onun yerine yine sitelerinden "çin gülü" ve "kelebek" desenli bu iki sticker'ı seçtim (Bkz. sol ve sağ resimler).I have always enjoyed to look at the inserts and brochures given with the weekend newspapers. Today's joy was Koçtaş brochure, especially lighting and decoration pages.

As we all know, wallpapers have become fashion again in the last 3-4 years, we then have become familiar with wall stickers as well. Even there are stickers that have a meter rule on it so that you can measure your height on it. In the brochure, there was a lovely sticker made of pink flowers, forming a round shape but I can not issue here as the company removed that item from its web site. Instead, I picked up the above 2 with "Chinese rose" and "butterfly" patterns.


***
Dekorasyonda eğlence aydınlatmalarla devam ediyor. Süet ya da plastik malzemelerle tasarlanmış renk renk sarkıtlardan ya da boncuklu gösterişli alternatiflerden birine çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Benim odamda zaten bir tane Japon feneri vardı ama düz beyazdı. Koçtaş'taki kelebekli ve Japon çiçekli bu fenerleri daha çok sevdim, bir tane edinip odama bahar havası getirmek istiyorum.

Fun at decoration continues with lightings. You can acquire one of the colorful pendants made of suede, plastic or a beady, lush alternative at a very reasonable price. I already have a paper Japanese lantern in my room but it's plain white. I liked these lanterns of Koçtaş with Japanese flower and Butterfly patterns more and would like to own one to bring the spring mood into my room.


Hiç yorum yok: