19 Ocak 2009 Pazartesi

Müziğin Ritmi ile Adımlarınız Güçlensin! ~ Beat the ground with your rythm!

Süpermarkette alışveriş arabanızı çalan müziğin ritmine uyarak mı sürüyorsunuz? Bir mağazanın hoparlörlerinden sokağa taşan tempolu şarkı sizin yürüyüşünüzü de değiştirdi mi? Hiç step dersine katıldınız mı, müziğin her güçlü vuruşunda siz de ayağınızı step tahtasına daha da azimle vurdunuz mu? Eğer bu duyguyu biliyorsanız bu fikir çok hoşunuza gidecek!

Do you drive your shopping car at the rythm of the song playing in the market? Does the music beat flowing out of a shop to the street change your walking style? Have you ever joined a step class and hit the board ambitiously at every beat of the music? If you know this feeling, you will definitely love it!


Müzik çok güçlü bir motivatör, egzersiz tembelliğinde de kesinlikle işe yarıyor. Springwise'in 14 Ocak tarihli yazılarından birinde tam da bu konuda ilgimi çeken harika bir ürüne rastladım: AudioFuel. Satın alacağınız 20, 30 ya da 40 dakikalık müzik listeleriyle hem koşarken ritminize uygun müzik dinliyorsunuz, hem de sizle beraber tempo tutan ve size koşuyla ilgili motive edici sözler söyleyen, ipuçları veren bir antrenöre kavuşuyorsunuz. Fiyatları 5 - 10 pound arasında değişen bu müzik listelerinin aşağıda gördüğünüz çeşitleri var, her biri için siteden tadımlık bir bölüm dinleyebilirsiniz (http://www.audiofuel.co.uk/index.php).

Music is a powerful motivator, especially works well when you are lazy with the exercise. On the article dated 14th Jan on Springwise, I've come across with a great product idea, directly related with this topic: AudioFuel. With the compilation you will buy (20, 30 or 40 mins), you will both listen to the music in accordance with your exercise intensity and will have a coaching voice counting the beats with you, saying motivational words and giving running tips. Price range is between 5 and 10 GBP and you have choices like below. If you are interested, go to the site and listen to the audio trailers to get a taste (http://www.audiofuel.co.uk/index.php).

Hiç yorum yok: