5 Aralık 2008 Cuma

BC @ NeoFly

Ne kar var, ne doğru dürüst yağmur....Eh pek soğuk da sayılmaz, o yüzden anlayamadık kış geldi mi, geliyor mu, niyeti var mı? :D Oysaki vitrinler aylar öncesinden kışa hazırlanmıştı. Ben aldığım çoğu kalın parçayı giyemedim bile çünkü yeterince soğumadı. Yine de bakmak, gönül eğlemek güzel ;)

Uzun zamandır topuksuz rahat bir bot arıyordum, derken Neofly mağazalarından birinin vitrininde aşağıdaki yandan kalpli ve püsküllü modeli gördüm. Evet evet topuksuz değil (:D) ama çoook şirin. Bu merak n'aptı, beni Neofly internet sitesine götürdü, ordan da BC markasına...BC Los Angeles doğumlu bir marka ve maceracı, kıyafetlerinde hareket özgürlüğü arayan aktif genç bayanları hedefliyor. İşte Neofly mağazalarında bulabileceğiniz 4 güzel BC modeli...
No snow, no proper rain...Not much cold at all, that's why has been hard to understand if the winter came? or about to come? or does it intend to? :D However, the shop windows were ready months ago. I couldn't even wear a few pieces I bought as they are still too thick for now. Anyway, it is always fun to look around and pick stuff ;)

I have been looking for flat boots lately till I saw these cute ones with a heart and tassel on the side at one of the Neofly shops. Hmm yeah, they are not flat but sooo cute. That curiosity took me to Neofly web site and then to the BC. BC is a brand from LA, targeting adventurous young ladies who are seeking comfort and action freedom in clothing. Please see above 4 models that I picked from their site.

Hiç yorum yok: