4 Mayıs 2009 Pazartesi

Güzelliğinizi Özgür Bırakın!

Biz bayanların havalar ısındıkça ihtiyaç duyduğu iki operasyon planı vardır: (1) Fazla kilolardan kurtulma operasyonu, (2) Fazla tüylerden kurtulma operasyonu

Bugün sizlere ikinci operasyona dair harika bir silah tanıtmak istiyorum. Lazer epilasyonun sağlığa zararlı olup olmadığı henüz %100 kanıtlanmadığından benim için hala evde kullanılan epilatörler daha garantili bir çözüm. Üstelik çoğumuz için daha hesaplı ve hızlı yaşayan şehir insanı için çok da pratik.

Epilatör deyince aklıma ilk gelen marka Braun. Yıllardır kullanmaktan çok memnun olduğum bu markanın şimdi teknolojisi ile şaşırtıcı yepyeni bir ürünü var: Braun Silk•épil Xpressive.


Kablosuz olan bu ürünü şarj edip çantanızda taşıyabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. Ürüne ait en büyük yenilik ise suyun altında da çalışabiliyor olması ve böylece acıyı minimuma indirmesi. Bu yenilikçi ürüne müziği ve konseptiyle çok da etkileyici bir reklam filmi çekmişler. Buyrun izleyin :D


***

Kablosuz ve su altında çalışabilme özellikleriyle kadınların hayatını kolaylaştıran Yeni Braun Silk-epil Xpressive hakkında gerçek kullanıcı deneyimlerini aşağıda bulabilirsiniz. Gerçekleri, DenedimBiliyorum.com üyelerinin ağzından dinleyin…

BAHAR D

Kablosuz olması, suyun altında rahat kullanılması, şarjlı olması, istediğiniz yerde epilasyon yapmaya imkan veriyor ve özellikleri saymakla da bitmiyor. Süper bir ürün, hayatımdaki değişikliğe gelince çok şeyler değişti diyebilirim. Neden mi? Genelde Türk Halkı olarak aile yapılarımız küçük bir ev, sıcak bir yuva. Ben de öyle kalabalık bir aile içinde yaşıyorum, kendime ait bir odam yok. Önceki tüy alma yöntemlerini rahat kullanamıyordum çatkapı biri giriyordu. Şimdi banyoda Braun Silk-épil Xpressive rahatlığı yaşıyorum ve çok mutluyum.

Hepsi, Braun Silk-épil Xpressive sayesinde. Suyun altında tüylerin nasıl alındığının farkında bile olmuyorsunuz. Suyun rahatığı, Braun Silk-épil Xpressive esnekliğiyle birleşiyor. Tüm çevreme Braun Silk-épil Xpressive öneriyorum. Onların da bu güzel mucize ile tanışmasını istiyorum ve bu zevki onlar da tatsın.

ÖZGE A.

Gelelim Braun Silk-épil Xpressive ile olan deneyimime... Bir iş seyahati için yurt dışına giderken hemen attım çantama Braun Silk-épil Xpressive'i. Su altında kullanabilmek müthiş bir özgürlük! Ne ekstra zaman harcamaya gerek var, ne de ekstra bir mekan aramaya... Duşta kullanılabilen ve kablosuz olan bir epilatör gerçekten de çok pratik... Kesinlikle en beğendiğim özelliği bu. Şu anda kullandığım tüy alma yöntemi ile kıyaslarsam daha pratik olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca su altında kullanmak, normal şartlarda kullanıma göre acı hissinin oldukça azalmasını sağlıyor. Özellikle soğuk su altında acı hissi oldukça azalıyor. Seyahatler için mükemmel bir ürün, özellikle benim gibi kendini aniden yollarda bulanlar için...

Benim gibi çok yoğun çalışan ve epilasyon için çok zaman ayıramayan herkese bu ürünü özellikle öneririm. Artık epilasyon duş almak kadar kolay:)

HAVVA E.S.

Bu üründe beni en çok şaşırtan şey tamamıyla acı olayının ortadan kalkmış olması... Acı olayının bu derece ortadan kalkmış olması hayret verici. Sadece bu iddiasıyla bile ürün tavsiye edilse, yeterli bir özellik olacağına eminim. Şarjlı olması ve şarjının uzun süreli kullanıma uygun olması ile kablo çekiştirme derdine de son vermiş. Kullanım içinde en ince detaylar dahi düşünülmüş... Açma - kapama butonundan şekline kadar, düşünülerek yapılmış bir şey olduğu çok açık...

BİLLUR K.

Su altında denedim ve çok güzeldi. Hem etrafa döküldü derdi yok hem de gerçekten acıyı azaltıyor. Braun Silk-épil Xpressive o kadar kusursuz ki aksini düşünmek insanın aklına gelmiyor. Çevremdeki insanlara bu ürünü anlatmakla kalmadım bana geldiği tarihten itibaren (05/04/2009) 20-25 kişiye denettim. Farklı sonuçlar duymak istedim açıkçası ama herkesin tek bir fikri vardı: ''bu ürün mükemmel!''


***
Kıskanmayın kıskanmayın, size bir sürprizim var :))

Bu defa ürünü tanıtmakla kalmıyorum. Braun 10 hafta boyunca 10 farklı blogta düzenlenecek yarışmalarla siz blogseverlere bu üründen hediye edecek. Siz de bir Braun Silk-epil Xpressive sahibi olmak istiyorsanız 04-08 Mayıs tarihleri arasında beni izlemeye devam edin.

Braun Silk-epil Xpressive ile “Özgürlük Hareketi”ne katılmak için yarışma detaylarımız ve katılım koşullarımız ise şöyle:
 1. “Braun Özgürlük Hareketi” programının http://monalisadusleri.blogspot.com/ adresli internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek yarışması (Yarışma), http://monalisadusleri.blogspot.com/ ve DenedimBiliyorum.com adresli siteler tarafından düzenlenmektedir.
 2. http://monalisadusleri.blogspot.com/ üzerinde yürütülen yarışma katılımcıların, karışık biçimlerde duran ünlü yüzlerini ve bacaklarını doğru tahmin etme üzerine kurgulanmış ödüllü bir yarışmadır.
 3. Yarışmaya katılmak isteyen katılımcılar, her gün sitede yayınlanacak 3 bacağın, hangi ünlülere ait olduğunu tahmin edip monalisadusleri@googlemail.com adresine adı, soyadı, e-posta adresi, ev adresi ve telefon numarası ile birlikte email atmalıdırlar.
 4. Her günün sorusunun cevabı ertesi gün saat 07:00’de yeni soru ile birlikte açıklanır. Cevabı açıklanan sorular için yanıt gönderen katılımcıların cevapları değerlendirmeye alınmayacaktır.
 5. Bir kişi yarışmaya sadece bir kez katılabilir. Birden çok mail atan aynı kullanıcıların ilk attıkları mailler geçerlilik kazanacaktır.
 6. Katılımcılar doğru tahmin ettikleri her “Yüz-Bacak” kombinasyonu için 1 puan kazanacaklardır. Yarışma sonunda en yüksek puana sahip olan katılımcı Braun Silk-épil Xpressive kazanacaktır.
 7. 18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi kendilerine ödül verilmez.
 8. “Braun Özgürlük Hareketi” programı için hizmet veren firmaların çalışanları ve http://monalisadusleri.blogspot.com/ editörü yakınları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.
 9. DenedimBiliyorum.com, kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yapıldığını tespit etmesi durumunda ilgili yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
 10. DenedimBiliyorum.com, herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.
 11. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 12. Katılımcı, ödüle hak kazanabilmek için, yarışmaya katılmak amacı ile monalisadusleri@googlemail.com adresine gönderdiği mailde adını, soyadını, e-posta adresini, ev adresini ve telefon numarasını belirtmelidirler.
 13. http://monalisadusleri.blogspot.com/ adresinde yapılacak olan Braun Özgürlük Hareketi programı 04.05.2009 tarihinde saat 07:00’de başlayıp 08.05.2009 saat 21:00’da sona erecektir.
 14. Yarışma bittiğinde aynı puana sahip yarışmacılar olursa, sadece bu yarışmacılar için 09.05.2009 tarihinde saat 11:00 – 12:00 arası bir soru daha sorulacaktır. Bu süre zarfında yarışmanın postuna ilk yorum yazacak olan katılımcı yarışmayı kazanacaktır.
 15. Yarışmaya katılanlar, tüm şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Veee işte 1. günün sorusu... Hangi bacaklar hangi ünlü yüzün? Herkese bol şans!!!