6 Ağustos 2007 Pazartesi

Beyaz Düşler....

Zara Home'un online kataloğunu gezerken kendimi Karlar Kraliçesi'nin şatosunda dolaşıyor gibi hissettim ama olsunnn yine de güzel...Beyaz her zaman favorim ve bu mekanlar kesinlikle çok dingin ve romantik !

Yatak odası ve çalışma odası bir arada....Beyaz ahşap eskitme yer döşemeleri, bembeyaz bir yatak üstünde gri-mavi örtüler, beyaz sandıkların komodin yerine kullanılması....her şey harika. Odanın aldığı bahçe ışığının da yaratılan atmosfere katkısı yadsınamaz. Çalışması köşesinin ayrıntılı görünümü bir altta.


Caaanım şömineyi kitaplık yerine kullanmışlar ama olsun :))


Mum ışığında romantik akşam yemekleri için harika bir mekan...Lezzet ve sükunet !


Bir yatak, bir dolap, iki de komodinden oluşan klasik yatak odası kombinasyonunun dışına çıkabilen, yine sıradan ama durduğu yer itibariyle sıradanlığı bozan özgün parçalar kullananlara hayranım....İşte böyle bir yatak odası. Sedefli aksesuarlara bayıldım.


Bir çocuk için ne şahane bir oda. Halı, renkli sepetler ve renkli yatak örtüleri çok eğlenceli...Çatı katı, tuvalim, yağmur damlalarının çatıya çarparken çıkardığı o alıp götüren ses....Fonda soft bir müzik, mis gibi kokan dumanı tüten kahvem, havuçlu kekim. Hayali bile güzel :))


2 yorum:

CresceNet dedi ki...

Gostei muito desse post e seu blog é muito interessante, vou passar por aqui sempre =) Depois dá uma passada lá no meu site, que é sobre o CresceNet, espero que goste. O endereço dele é http://www.provedorcrescenet.com . Um abraço.

Adsız dedi ki...

selam....Tanrım banada böle bir ev ver lütfen....blog sahibi aynı zevke saihibiz paylasım için saol'un ...
Cehhenm GüLü.....