18 Haziran 2007 Pazartesi

Renklerin cam üzerinde muhteşem dansı !


Bu ara ofisteki arkadaşlarla en çok yaptığımız sohbet kariyer alternatifleri, hobisini işine çevirenler, başarı hikayeleri vs. Özellikle de kadınlara dair dönüşüm serüvenleri bir numaralı konumuz; hemşire iken seramik sanatçısı olanlar, kendi kendine dikerken modacı olanlar, cam takılar yapanlar, pastacılar vs vs....


İşte Burçin Evrim de benim için böyle bir hikaye ve bir ilham kaynağı....Anneciğim sayesinde ulaştım koleksiyonunu sergilediği bu harika sitesine...Burçin Evrim işletme enformatiği eğitimi almış, hatta üzerine Almanya'da medya ve komünikasyon enformatiği masteri yapmış, yurtdışında yaşadığı yıllarda cam üzerine eğitimler almış ve serüveni böyle başlamış. Bence çok da iyi yapmış çünkü harika bir yetenek :)
Tasarımlarının güzelliğini anlatmaya kelimeler yetmiyor, renkler cam üzerinde adeta dans ediyor. Formlar, renk uyumları inanılmaz. Her biri sanki capcanlı, bakana da hayat ve enerji veriyor.

Sitede takım olarak yayımlanmasa da seçtiğim kolyeleri ve yüzükleri kombinledim, zaten sanırım kombin olarak düşünülüp üretilmişler.


Kızılderili tüyleri, deri ve cam boncuklar....Naturel ama yine de gösterişli bir birliktelik.Ve son olarak harika yüzükler....Geniş cam formların zerafeti bir yana, gümüş üzerine monte edilmiş rengarenk cam boncuklar da çok eğlenceli !

Hiç yorum yok: